Schakelaar herplaatsen na stucwerk

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Mijn muur is opnieuw gestuct en nu past de schakelaar niet meer op de doos. Kan hem wel vastschroeven, maar dan kan ik de schakelaar niet meer bedienen. Ik kan de doos er wel uitslopen maar dan beschadig ik waarschijnlijk het stucwerk. Iemand hier een oplossing voor?
 
Bedoel je dat de schakelaat zelf (dus niet waar je op drukt, maar waar de draden op zijn aangesloten) te diep in de muur zit, waardoor de schakelwip er niet meer op past?
 
Ophoog ringen op de inbouwdoos plaatsen tot het oppervlak van het nieuwe stucwerk, stuckwerk eventueel iets bijwerken, dan het schakelmateriaal met eventueel langere boutjes vastzetten. Is allemaal gewoon verkrijgbaar op de elektra-afdeling van elke bouwmarkt.
 
@Sxnder

Bedankt, die ophoogringen heb ik niet zien liggen... bij de ...xis!
Zijn dat ophoogringen die de omtrek hebben van de gehele doos?
 
Liever ophoogringen, omdat deze de inbouwdoos weer tot een gesloten geheel maken, wat de vlamdovende eigenschappen ten goede komt.
 
De gewone bouwmarkten waaronder de hierboven genoemde hebben die gewoon liggen. Vaak in een pakje van vijf bij elkaar.
De ringetjes zijn precies zo groot als de voorkant van je inbouwdoos.
Voorbeeldjes:

9201_6a0133ee735eae970b0133ee7369d7970b800wi_1.jpg


9201_1500_1.jpg
 
Eventueel een paar nylonringetjes van 2 of 3 mm doorsnede voldoen ook goed hoor.

Zou dit niet doen, dan kun je het chassis van het component laten dansen en ligt het niet stabiel gemonteerd, en dit kan ongunstig zijn voor de werking van schakelaar.

Beter is idd volledige uitvulringen zoals getoond te gebruiken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan