Voortzetting topic over toiletafvoer

Er zijn gradaties van 'geen kruipruimte'.
In sommige gevallen is het gewoon dat er nihiel ruimte onder de vloer is.
Er zijn ook gevallen waar de vloer direct op het zand ligt.

In het eerste geval kun je prima zand wegnemen om de leiding te vervangen. In het tweede geval gaat dan mogelijk je vloer verzakken.

Isoleren kan zowel met als zonder kruipruimte maar als je een vloer direct op zand hebt moet die wel volledig vervangen worden. Als je vloer er toch al grotendeels uit moet tbv riool vervanging zou ik direct alles doen en de boel ook isoleren. Wel of geen kruipruimte aanbrengen is dan een tweede. Of dat kan hangt ook af van hoe diep de fundering gaat.

Voor een vloer met kruipruimte moet de fundering de vloer kunnen dragen of moet je de fundering uitbreiden.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan