Volgorde vloer fermacell

Hey klussers,
Ik heb een ander huis gekocht (jaren 70) met houten verdiepingsvloeren. Nu wil ik de houten vloer gaan voorzien van fermacell platen van 30 mm.
Dit om de contact geluiden minder gehorig te maken, er wordt verder nog isolatie tussen de verdiepingsvloeren geplaatst voor extra geluidsdemping.

Nu mijn 2 vragen. Hopelijk zijn ze een beetje helder.

Vraag 1
Hoe dient de volgorde te zijn?
Plaats ik eerst fermacell platen over de gehele vloer en kan ik daarop constructies aanbrengen zoals een wasmachine kast, een kastenwand en schotten of dien ik deze om de constructies heen te bouwen, dus niet eronder door laten lopen?

Vraag 2
Wij willen het liefst plak pvc over de fermacell plaatsen, zijn er dan dingen waar wij rekening mee moeten houden? Ik heb gelezen dat sommige mensen egaliseren dmv korrels en andere egaliseren met een egaline.

Graag hoor ik jullie ervaringen.
 
1: Ja, dat klopt
2: Zeker egaliseren met egalisatie middel zoiets als egaline, er op gieten en dat uitrollen.
Dat uit laten harden en de pvc vloer er op lijmen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan