Verhoging wasmachine van ytong blokken

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ben van plan een verhoging op de zolder te maken voor de wasmachine en droger. De vloer is kaal beton, de muur zijn cellenbetonblokken.

Ik ga Ytong blokken van 60cm lang en 40 cm breed (10cm dik) gebruiken. Het is de bedoeling dat de blokken op de zijkant gelegd worden en dus de verhoging 40cm bedraagt. De overbrenging naar de muur wordt met ankers gedaan, maar de vloer kom ik niet uit.

Moet ik voor alle blokken (10stuks) van die kunststof profielen monteren, of kan ik de blokken gewoon op de grond lijmen, aangezien het geen muur is maar een simpele verhoging?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan