probleem met douche thermostaatkranen Lanesto Rondo

We hebben met de nieuwbouw van ons huis circa 5jaar geleden 2stks douche thermostaatkranen laten monteren in aparte doucheruimtes.
Nu hebben we na 4 á 5jaar plots een probleem met deze kranen en kunnen we de temperatuur niet meer goed krijgen,
In de ene doucheruimte is de temperatuur veel te hoog en zo heet dat je er niet meer onder onder kan blijven staan in de andere doucheruimte
is de temperatuur juist andersom en bijna koud en te koud om te douchen. de overige badkamer kranen werken naar behoren en geven een goede tempratuur met koud en warm
en ook in de overige ruimtes werken de kranen goed, We hebben een warmtepomp in combinatie met een boiler en deze geeft warm water tot ca.60 á 65graden Celsius.
We hebben ook een waterontharder/ontkalkingsmachine gemonteerd en er is géén kalkvorming aanwezig en geconstateerd in de kranen en deze hebben allebei schoongemaakt.
We hebben het probleem al een aantal keren voorgelegd a/d importeur van Lanesto maar deze weet ook niet wat het probleem kan zijn
en zegt is wss een kalkprobleem maar dit kan het niet zijn,
Weet iemand wat een oplossing kan zijn mss,
Zou het kunnen zijn dat er een thermisch onderdeel in de kranen vernieuwd moet worden mss
 
en hoe heb je het kunnen controleren géén kalkvorming aanwezig en geconstateerd in de kranen en deze hebben allebei schoongemaakt.
Heb je ook een foto van je kraan en wat had je los gemaakt om het te controleren?
 
Hallo Henk,
hierbij enkele digitale fotoos vd douchekraan,
ik heb het binnenwerk vd kraan eruit gedraaid en gecontroleerd zoals je op de 2e foto kunt zien,
en verder heb ik ook nog de beide pluggen eruit gedraaid die je links en rechts op de 1e foto ziet
en van binnen gecontroleerd op kalkaanslag,



douche thermostaatkraan Lanesto Rondo  foto1.jpg

douche thermostaatkraan Lanesto Rondo  foto 2.jpg
 
en zo tee zien heb je je element verkeerd er uit gehaald de zeven zitten vast in het huis.
je hebt het voorste stuk eer uit gedraaid.
en nu word het moeilijk om rest er uit te halen

 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan