Internet via een wandcontactdoos

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

In een van de slaapkamers bij mij thuis heb ik een (excusus, ik weet de exacte naam niet precies) wandcontactdoos/isdn contactdoos (uitbouw) geplaatst.

De ethernetkabel is vanaf beneden doorgetrokken naar de bovenverdieping. Deze heb ik aangesloten op het kastje. Het kastje had echter twee kanten waar de draadjes aangesloten konden worden.

Omdat er maar een kabel in het kastje past, heb ik de draadjes in een van de twee aansluitingen geplaatst.

Het probleem is nu echter, Beide aansluitingen doen het, maar niet tegelijk. Wanneer ik internet nodig heb op twee apparaten tegelijk, wordt er een van de twee automatisch gedisconnect.

Heeft iemand hier ervaring mee?

Ik zou graag jullie reacties lezen, aangezien ik het niet zie zitten om nog een kabel door te trekken, en het kastje niet voor niets twee uitgangen heeft lijkt mij :P

Alvast heel erg bedankt!

Tim
 
Kasje draadjes, 2 kanten?

Onze glazenbol is in reparatie, mogelijk zou je ons wat beelden kunnen verschaffen van je opstelling, methode van aansluiten enz.
 
Als je een switch aansluit op 1 uitgang, kun je op de switch weer meerdere apparaten aansluiten.
Die kun je dan wel tegelijk gebruiken.
 
Bedoel je dat je vanaf de modem of router 1 UTP kabel hebt getrokken, en deze hebt aangesloten op de gootaansluiting? Als dat zo is, gaat het niet werken. Je krijgt nl maar 1 ip voor de kabel/aangesloten apparaten. Het nut van een dubbele uitgang is alleen handig als je bijvoorbeeld twee apparaten hebt, maar ze nooit tegelijk gebruikt.

Je kan zoals aangegeven 1 van de aansluitingen aan een switch aansluiten, en hierop dan de twee apparaten. Of een extra kabel vanaf de router trekken en iedere kabel op zijn eigen gootaansluiting aansluiten.
 
Zoiets als dit dus.

Kijk wel even of je netwerk 100 of 1000 Mb is (Gigabit) en koop de juiste switch. 100 op een 1000 netwerk werkt prima, maar dan een stuk langzamer, zeker met streamen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan