Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Graag wel, dat vanwege het aan,uit,aan,uut gaan van de ketel, met het opstarten verbruikt de ketel veel gas, dan laat ik de ketel liever een paar x wat langer draaien dan alsmaar aan uit etc.
Wat je je eigenlijks eerst zou moeten afvragen, is
waarom hij vaak aanslaat of juist afslaat.
Dus gaat hij uit omdat hij de gewenste temp heeft gehaald,
of dat hij op het max ingestelde temp van de ketel uit gaat.
Begin dat eerst eens te ontdekken voordat je wat wijzigt,
want zomaar iets wijzigen omdat je dat zelf wilt zonder een
goede reden, is vragen om problemen
Als de ketel alleen vloerverwarming erachter heeft kan het ook zo zijn dat de ketel op zijn eigen regeling uit gaat, als de vloerverdeler dichtloopt en er is geen flow, of weinig flow gaat hij pendelen op zijn ketelwater temp.
Zit er alleen maar vloerverwarming op ? op welke temperatuur ingesteldd? hoe groot is die verdeler(s) ? vermogen vloerverwarming ? Ingesteld cv vermogen op ketel ? anti pendel staat standaard op 5 min ingesteld , parameter P , die kun je eventueel verhogen , maar grote kans dat dat koude klachten gaat opleveren . denk dat het beter is om de installatie op elkaar af te stemmen of waterinhoud zien te vergroten (buffervatje?)