Inbouwreservoir Oliver Diamante vervangen

Ik heb al veel gehad aan dit forum, maar ik heb toch nog een vraag. Ik heb een Oliver International Diamante inbouwreservoir wat doorloopt. Dus ik dacht aan een versleten rubber. Inmiddels heb ik doorloopmechanisme eruit gehaald en dat rubber is inderdaad versleten. Ook is mijn anker afgebroken. Nu heb ik twee vragen:
1. Is het verstandig om in plaats van alleen rubber en anker (25 eur), niet beter om gewoon het gehele mechanisme te vervangen voor 50 euro? Via https://lifemoments.nl/product/oli-diamante-binnenwerk-compleet/
2. Is dat binnenwerk ook geschikt voor mijn reservoir? Ik zie bijvoorbeeld dat het doorloopmechanisme op de site afwijkt van mijn foto

1.jpg


2.jpg



4.jpg
 
volgens mij moet het wel passen maar voor de zekerheid kan je in contact gaan met het bedrijf en je dan de nummer door geeft wat vaak boven in de bak staat.
Dit is van andere firma de uitleg oliver diamante klik hier op
 
Bedankt!

Ik heb het complete binnenwerk gisteren binnen gekregen vervangen. Hij paste en het probleem is verholpen! De foto op de site toont het binnenwerk van de double flush. Je moet van het doorloopmechanisme een aantal onderdelen vanaf halen zodat ie precies lijkt op de oude. De vlotter kun je gewoon vervangen.
 
:prima: Via die link wat ik je gaf wist ik dat er een dual flush is maar je kunt er wel van een enkel een enkel maken maar geen duo.

Bedankt voor terug melding.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan