Houten buitenmuur, gips muur tegen plaatsen

Hallo allemaal!

Wij hebben besloten om onze onder verdieping te verbouwen. We laten het stuken en tegels leggen aan iemand anders over, maar de keuken gaan we zelf plaatsen.
We hebben ook een muurtje gebouwd, wat super gegaan is.
We hebben alleen een probleem (denk ik). Op bijgaande foto zien jullie de hoek van onze keuken. Het is zoals jullie zien echt een rommel hoekje. Onze nieuwe keuken loopt dan ook door.
Nu blijkt het een probleem te zijn. Wij willen dat muurtje doortrekken en voor dat houten stuk een gipsmuurtje maken, zodat onze keuken daar tegen aan kan.
Maar kan dat wel? We kregen te horen van een familielid dat het hout dan gaat rotten.
Als dit waar is, hebben jullie andere ideeën om in dit hoekje wel de muur door te trekken? Evt met houten platen? En kan daar stuukwerk overheen?

Bedankt voor jullie hulp alvast!

(Eerste woning en eerste verbouwing😂)

127178_AA4FD4E78918408785167B7D954399FA_1.jpg
 
Die foto is heel onduidelijk. Wat zien we? Plaats eens een foto van wat verder weg.
 
Loopt het kozijn door tot op de grond? Is het achter de huidige keuken anders?

Volgens mij kan de nieuwe keuken er gewoon tegenaan. Ik zie niet waarom er een muurtje voor zou moeten.
 
Achter de huidige keuken zit een muurtje zoals je kan zien hieronder. De keuken loopt recht door en ook het blad. Dus als we hem gewoon plaatsen dan komt er dus een gat achter het blad. Dit wilde we opvullen met evt een klein gips muurtje of houten planken. Maar we willen geen schimmel vorming/rotting.

127178_9AD3A99957584126A5573DFDECFE4091_1.jpg
 
Plaats eens een foto van buiten. Waar is het muurtje achter de huidige keuken van gemaakt? Zit daar ook kozijn achter?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan