Heel veel stucgips aanmaken, tussendoor kuip schoonmaken?

Status
Niet open voor verdere reacties.
Binnenkort wil ik mijn eerste complete muur gaan stucen.
Er moet ongeveer 3 cm op komen, dat is ongeveer 1 zak goudband per m2.

Om lekker door te werken zou ik dan de kuip tussendoor niet willen schoonmaken, alleen de wanden spoelen terwijl ik nieuw water pak.

Maar dan zit er dus al uithardende gips in het water als ik nieuwe gips toevoeg, kan dat wel? Of stuur ik dan de uitharding in de war?

Mijn ervaring met modelgips is dat elke verontreiniging de uitharding versnelt en dat je dus heel erg goed moet schoonmaken tussen elke aanmaak.
 
Je geeft het zelf al aan. Ik maak zelf de kuip tussendoor globaal schoon met een handveger en gebruik dat water om de volgende batch aan te maken. Scheelt ook een hoop afvalwater. Niet te lang wachten, er moeten natuurlijk geen klontjes inzitten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan