Foutmelding zonder cijfer.

Status
Niet open voor verdere reacties.
Tja, ook hier inmiddels hetzelfde probleem met de "F" (zonder een cijfer!), echter is mijn type vaatwasser: SE65560/17 FD 8010 900118
Daarbij, voordat de "F" verscheen, maakte de vaatwasser ook veel herrie in de vorm van rauw metaalachtig geluid zodra de pomp (hoofdpomp?) begon te werken (laten we zeggen: je werd er niet vrolijk van).
Dus in eerste instantie hoorde je een zacht pompgeluid en op het moment dat je dacht nu gaat ie echt wassen incl. de sproeiarmen, dan begon dus dat rauw achtig geluid.

Goed, jullie forum helemaal suf gezocht met de optie zoeken en heel veel info gevonden, maar inmiddels ben ik ook de weg een beetje kwijt :shock:
Henny schreef:
Blijft de machine afpompen, ook bij geopende deur?
Zo ja, controleer dan eens of er water in de witte bak onder de kuip staat.
Verwijder dit water en start (na een reset) een nieuw programma.
Controleer nu waar de mogelijke lekkage vandaan komt.
Helder!

En ik heb de volgende interessante topics gevonden;

Siemens SE65560, F melding

Pompprobleem ?? Siemens SE65560/13 FD 7905

Siemens vaatwasser lekkage in inlaathuis/waterontharder.

Lekkende cirulatiepomp Siemens vaatwasser SE63631EU/13

Siemens SE64660EU/29 vaatwasser pomp blijft draaien

NB: We hebben de vaatwasser na een dikke week weer aangezet puur om te kijken wat tíe deed, gewoon werken, geen storingsmelding, maar wel dus dat rauwachtige herrie zodra dat de pomp (?) begint te werken.

Maar ja, nu als beginner in de vaatwasser wereld, hoe kan ik het beste mijn vaatwasser gaan onderzoeken? :oops:

- Uiteraard de vaatwasser onderuit het aanrecht halen.

En dan? op z n rug leggen, dus achterover laten kantelen?
Moet ik nog ergens rekening mee houden - water -?

HELP?! :denk:
 
Dat geluid kan betekenen dat er iets in de pomp zit, vanuit de kuip is dat te voelen, pas op met eventuele glasscherven.
Een andere mogelijkheid is versleten lagers.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan