Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Pak een plankje boor er een gat in en zet hem tegen die rand aan en tik even tegen plakje aan zodat die schroefdraad los schrikt.
En dan tegen de klok in los draaien.
Een gat in het plankje zodat deze ruim om de stift van het binnenwerk van de kraan valt. Met het hout kun je dan de ring naar buiten toe laten "schrikken" zodat deze loskomt. Het is namelijk de corrosie die ervoor zorgt dat bij delen aan elkaar vast gekleefd zitten.
Maar wacht even. Bedoel je een soort mini rondje (ter grootte van een rijksdaalder) met een gat erin die ik om het deel waar het hendeltje zat heen doe? Maar dan.. Hoe dan verder.. Moeilijk hoor.
Als ik een houtje om het binnenste deel heen doe (rode pijl) dan zie ik niet in hoe dat effect heeft op de buitenste ting (blauwe pijl).. de twee staan niet met elkaar in verbinding
Het heet ook schrikken en niet vervormen.
Ik had altijd een stuk oude auto binnenband zodat je grip had sommige gebruiken rubber had schoen of post bode elastiek.
Sommige moet je draaien bij de merk kranen.
zie hier schroefdraad.
Die ring kan eraf want naast deze hangt nog een kraan die niet verkalkt is.. heb gisteren even los gemaakt en ring helemaal droog en makkelijk erop en eraf. Over de rubberen handschoen: die gebruik ik. Geen beweging in te krijgen.
Ja, moeilijk hoor zo van afstand.
Ik zou 2 water pomp tang nemen en elk links en rechts het materiaal in knijpen en vast knijpen en dan proberen te draaien.
of 2 grip tangen.
Dat had ik in #29 neer gezet ik doe ook zoek werk
het is nu grover werk moet nu dan straks weer voor zichtig als je kraan wilt los halen wel druk er dan er af anders spuiter.
5 zit vast gedraaid op kraanhuis in de muur.
4 is daar in geschoven
3 de moer 3 houd hem vast en lek vrij
2 is die ring die er af moet.
------------
Je kunt met die andere kraan ring op meten later die is als voor beeld als je nieuwe wilt hebben.