Buitenkraan werkt niet, 'vulkraantje' in meterkast ook droog

Hallo allemaal,

vandaag aan de slag gegaan, en het verloopje zat inderdaad helemaal dicht en vergaan. Bij het losdraaien is een deel van het schroefdraad ook afgebrokkeld.

Vervangen blijkt echter nog niet zo makkelijk, want het verloopje moet niet 1/2 bij 3/8 zijn maar 1/4e. En die heb ik niet gevonden bij de bouwmarkt. Vooralsnog heb ik er een 1/4e stop opgedraaid. De meneer bij de bouwmarkt vertelde me dat als ik het goed wil oplossen, ik de kogelstopkraan het beste kan vervangen, en dat ik zou moeten proberen er een t-stuk in te zetten? Want via een 1/4e aansluiting zou er weinig water uit de kraan komen in de tuin.

Wat denken jullie? Ik kan online op zoek gaan naar een 1/4e verloop naar bv 1/2e (zoiets bijvoorbeeld)
2464_6_Verloopje_1_1.jpg


en dan gewoon het kraantje aansluiten zoals het nu zit.

Zou het mogelijk zijn om er ergens een t-stuk tussen te zetten? Of zijn er kogelstopkranen met een groter tapgat ?
 
Klopt dat die aansluiting 1/4 is ipv 3/8.
Daar komt weinig water uit, ik zou gaan kijken om hem aan te sluiten op een andere leiding van 15mm.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan