Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
als je de zonneboilersensor uit deze set direct op de ww uitgang plaatst zal de ketel niet aanslaan bij ww vraag omdat deze direct ww meet en kan het mengventiel de rest doen
@Marcn.88 Ja en nee tegelijk. Als je de sensor direct onder de boiler zet dan slaat de ketel inderdaad niet aan, want hij krijgt te horen dat het water reeds warm is. Maar dan moet het warme water nog wel vanaf de boiler naar de ingang CV ketel stromen, da's 1 meter bij mij, en dan nog door de hele ketel heen (meerdere meters). Het zal dus aanzienlijk langer duren tot er warm water uit de kraan komt.
Als je de sensor direct bij de ketel ingang plaatst zal de ketel wél aanspringen, eventjes, waardoor er sneller warm/lauwwarm water uit de kraan komt, maar dan ten koste van slijtage ketel en (minimaal) gasverbruik.
Beide opties hebben dus hun nadelen. Maar mijn oplossing heeft géén van beide nadelen.