Bad wisselkraan repareren

De kraan die water richting badkraan of handdouche wisselt, is duidelijk iets mis mee. Alsof er troep in zit, je moet soms belachelijk veel kracht zetten om 'm om te zetten. Voelt als iets dat ik moet kunnen fixen. Dus vol enthousiasme de boel losgehaald (met foto's hoe het zat, je leert van fouten)... maar nu zit ik met dit ding in m'n handen:

PXL_20260401_173756682.MP.jpg


Ik zie de afsluiter die erin zit bewegen, inderdaad met weerstand zoals verwacht, maar hoe krijg ik dit open? Ik zie nergens een punt om een sleutel om te zetten, of aan de binnenkant een inbus.

Mocht je me kunnen vertellen hoe zo'n ding officieel heet... graag! Dat maakt het zoeken vast een stuk makkelijker 😅
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan