Afstellen deuren

Status
Niet open voor verdere reacties.
Wij zijn bezig met het afronden van onze ikea keuken, waarbij het afstellen een belangrijk onderdeel is :D

Hierbij lopen we tegen het volgende probleem, we hebben een koelkast en vriezer boven elkaar staan.
Wanneer de twee deuren open staan (zie eerste foto) zie je dat de deuren evenredig aan elkaar afgesteld zijn m.a.w. er is evenveel ruimte tussen de deuren.
101800_image_1.jpg

Wanneer ik de deuren sluit, zie ik echter dat de bovenst deur aan de onderkant naar beneden kantelt. Zie tweede foto.
101800_image_3.jpg


Ik krijg dit momenteel niet verholpen weet ook niet goed waar dit aan kan liggen. De kast zelf staat (gemeten aan de bovenkant) waterpas.
 
De wand aan de scharnierkant staat met een buik naar buiten. Zet dat weer vlak en boor het als zodanig vast aan de muur, dan blijft het recht en passen de deuren wel.
 
Je kan ook gewoon de stelschroefjes van het bovenste scharnier onderkast en het onderste scharnier bovenkast iets uitdraaien.

zodat de deurtjes in dichte toestand recht zitten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan