Aarding badkamer - Geen geaard stopcontact

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik ben bezig met de laatste fase van de badkamer.
De vloerverwarming komt op noppenplaat en in de afwerkvloer komt nog een extra bewapening om scheurvorming te voorkomen.
Ik heb al diverse topics gelezen over aarding van de badkamer maar kom er toch niet helemaal uit. Ik heb op dit moment geen aardleiding op de tweede verdieping waar de badkamer is. Dus nergens een geaard stopcontact.(huis uit 1954) Hoe moet ik e.e.a. aarden om een veilige situatie te hebben. Mijn meterkast is 4 jaar geleden vervangen en voorzien van 2 aardlekschakelaars en automatische zekeringen. Verder zit er een groot aansluitblok voor de aarddraden waarvan nog diverse aansluitingen beschikbaar zijn. Wie kan me verder helpen?
 
Normaal gesproken zit er vaak onder de wastafel een centraal aardpunt. Deze is ook zelf aan te leggen, zoals Fiesiekus al aangeeft een draad naar de centraaldoos trekken en hier op de aarde aansluiten. Indien deze niet aanwezig is net als vroeger naar de meterkast trekken en hier op de aarde aansluiten.

Vanuit het centraalaardpunt de waterleiding, eventuele cv leiding/ radiator, douchebak/bad, aardnet in de vloer aarden.

Succes.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via