Witte stekker met rode lichtgevende schakelaar in meteekast

Ik ben vandaag bezig geweest om de meterkast netjes te maken en wat UTP kabels te trekken. En kwam een zwarte dikke kabel tegen met een witte stekker eraan. Op de stekker zit een rode knop die licht geeft zodra de schakelaar aanstaat. De stekker heeft er nooit in gezeten sinds ik er woon (ruim een jaar). Alles heeft altijd gewoon gewerkt. Weet iemand waarvan deze stekker kan zijn?

BC8A0655-5380-43AA-8768-DFFB3CFF64B9.jpeg
 
Ik weet niet of we door willen gaan voor een broodrooster tijdens dit gokspel, maar laat de ts eerst even het snoer volgen.
Anders kan het heel lang duren met het gokken voordat iemand de hoofdprijs heeft gewonnen.
 
Ik vermoed dat TS geen idee heeft waar de snoer heen gaat en dat deze een buis in verdwijnt en niet gemakkelijk te volgen is. Al hoop ik natuurlijk voor TS dat het makkelijk te traceren is.

In dat eerste geval kunnen suggesties natuurlijk wel helpen zoeken. Het lijkt me geen heel dun snoer, en de aanwezigheid van een schakelaar duidt op dat het om iets gaat dat niet continu spanning nodig heeft. Een lamp of pomp zou dan inderdaad logisch zijn. Ik heb ook nog wel eens gezien dat men een beltrafo op zulke manier wilde kunnen aan/uitzetten.

Of het kan ook nog zijn dat de snoer buiten gebruik is. In dat geval zou je hem wellicht door er (zachtjes) aan te trekken weer terug maar de meterkast trekken.

Genoeg tips voor TS om verder te kunnen komen denk ik.

Mag ik door voor de magnetron?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan