Wisa toilet spoelmechanisme: monteren kop stelpen

Hallo,

De spoelbak van mijn toilet vulde niet meer dus ik heb een nieuw uitstroommechanisme gemonteerd. Dat ging goed, de spoelbak vult zich weer. Alleen het laatste stukje van terug monteren kom ik niet uit. Ik heb de spoelknop met zwart frame teruggemonteerd, vastgedraaid met de montagepennen. En ik wil de 'kop' over de stelpen plaatsen (groene delen op de foto). Maar ik krijg de kop niet vast aan de spoelknop (zwarte deel). Ik begrijp niet hoe dit vast moet zitten en kan geen goed voorbeeld vinden,.

20251004_203607.jpg


Het onderdeel ziet er zo uit:
Screenshot 2025-10-04 211207.png

En je kan het om de stelpen heen doen door het iets open te duwen, dat gaat prima. Maar hoe klem je het vast aan de spoelknop? Nu ligt het er los tegenaan en gaat spoelt het toilet wel door, maar het blijft doorspoelen.

Dit is de link naar het onderdeel: https://www.wisa-sanitair.com/set-montagepennen-df-wisa-quadro.html

Groet,
Alex
 
Heb je hem gelijk aan de voorkant af geknipt?
En had je ook nieuwe stelpen geplaatst?
1759664533487.png

heb je wat meer foto`s zodat ik mee kan kijken hoe je hem geplaatst hebt?
 
Hoi Henk,
Dankjewel. Ik had geen nieuwe stelpen geplaatst. Maar ik ben er wel uit, het was toch iets anders. Ik had het grijze onderdeel niet goed bevestigd aan het andere mechanisme. Daardoor blijft hij doorlopen en ging de pen niet mee terug, het lag niet aan de stelpen kop. Die hoeft blijkbaar alleen maar te klemmen aan de stelpen

Ik had ineens de ingeving om te spieken bij het andere toilet, die precies hetzelfde was (net verhuisd en dus niet eerder gerealiseerd)
1000014643.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan