Welke folie is gebruikt

Beste mensen,
Ik ben van plan mijn schuine dak te isoleren. Mij rest alleen nog de vraag welke soort folie er al is gebruikt aan de koude kant van het dak.

De opbouw is van buiten naar binnen: Dakpannen - panlatten - folie (zie foto) - dakbeschot- dakbalken.
Hier wil ik tegenaan plaatsen: glas/steenwol - folie (soort afhankelijk van de folie in de koude zijde) - gipsplaatafwerking.

Kan iemand mij vertellen welke folie er is gebruikt zoals te zien op onderstaande foto's? Die "spikkeltjes" lijken mijzelf gaatjes dus ik vermoed dat dit een damp open folie is waardoor ik aan de warme zijde dampremmende folie moet gaan gebruiken?

121692_folie1_1.jpg
121692_folie2_1.jpg


Mvg, Emiel
 
Dat is een dampopen folie.

Binnenkant kan dus een dampremmende folie komen.

Het open stuk wel even herstellen he? ;)
 
Ik zie ineens dat de opbouw is, dakpannen, panlatten, folie, dun panlatje en dakbeschot.
De folie ligt dus niet op het dakbeschot maar met een kleine ruimte.
 
Ik zie het inderdaad, zal er vast voor zijn dat een damp open folie vocht doorlaat als die vlak op het dakbeschot ligt. Gelijk bevestiging dat het damp open folie betreft.
Dank voor jullie reacties!
 
Voor de zekerheid een paar pannen eraf pakken en de tekst op de folie zoeken. Blauw is 9 van de 10 keer dampopen.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan