Verwarming zolder warm eerste etage niet

Beste allemaal, ik heb het idee dat er iets langs elkaar heen gaat hier.

Er wordt nu volop bij deze verdeler gekeken (vloerverwarming begane grond als ik het goed heb) terwijl het probleem volgens het startbericht van TS zit in de verwarming op de eerste verdieping..

En als ik het goed heb, zit de verdeler voor de vloerverwarming van de begane grond, gewoon op de begane grond en gaan er twee dikke leidingen naar de radiatoren op de eerste en tweede verdieping.

@Timmydoubleu
Zou je kunnen aangeven of dit klopt of niet? Dan is er weer wat duidelijkheid.
 
@HenkL14

Er loopt vanuit de stads verwarming een aanvoer leiding en een retour leiding onder de kruipruimte. Deze leiding loopt naar ons eet gedeelte aan daa komt deze omhoog. Daar is een aftakking naar rechts voor en daar zit de klep met bedraad de thermostaat. De klep gaat open als ik de thermostaat aan zet en komt er één keer warmte doorheen en daarna is de leiding lauw en uiteindelijk koud. Dit is ook het geval wanneer de klep half open staat @The headhunter. Hetzelfde resultaat dan wanneer dit helemaal openstaat.

Dezelfde leiding loopt naar boven toe en bij het plafond hangt een verdeler voor mijn verwarmingen boven. Deze is verplaats tijdens de verbouwing, maar we hebben toen wel warmte gehad en nu ineens sinds een paar weken niet meer. Wanneer het mogelijk een probleem in de leidingen is hebben we echt een probleem, want dat betekend dat er van alles moet worden opengemaakt (en hierover loopt nu ook discussie met degene die het heeft uitgevoerd).

@Jackd de verwarming doen het boven, maar niet allemaal worden ze volledig warm. Wanneer ik de thermostaat van de vloervwarmingverdeler aanzet behoort dit de vloer in te lopen en dan heb ik geen warmte naar boven, omdat dit de vloerverwarmingverdeler in moet gaan ( dit niet lijkt te gebeuren).

Wanneer ik de thermostaatdraai nu uit zet van de vloer verwarming omdat het toch niet werkt, dan gaat de warmte naar boven en heb ik op zolder een goede verwarming in de badkamer ook, maar in de drie slaapkamers wordt alleen de bovenkant warm, na ontluchten krijg ik die verwarmingen goed warm, maar na een tijd weer terug bij af.

Ik heb het idee dat het in de leidingen zit. Voor jullie allen ben ik zeer dankbaar voor jullie reacties tot nu toe.
 
komt er wel genoeg liters per uur uit de stadverwarmings set? vaak zit hier een energiemeter op die ook het aantal liters per uur weergeeft
 
@Marcn.88 ik weet niet waar ik dit zou kunnen. Aflezen, want in de meter kast zie ik geen metertjes buiten het witte apparaat.



20260201_121316.jpg

20260201_121312.jpg
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan