Vaatwasser Whirlpool ADG 937 piept. Continue

Status
Niet open voor verdere reacties.
Type nr 8542 937 01510

Wil hem vanochtend aanzetten, en hij piept. Continue. Het lampje van het spoelprogramma knippert.
Ik probeer resetten en het testprogramma te starten, met de manieren die ik hier op het forum heb gevonden. Maar of ik krijg lange piepen, hij lijkt dan te beginnen met het programma, maar even later toch weer korte piepjes.

Ik heb geen gebruiksaanwijzing meer, kan die ook niet vinden op het internet. Bodemplaat lijkt kurkdroog. Dan lees ik nog dingen als "filter schoonmaken", is dat het filter op de bodem? Die is schoon.

Met jullie tips heb ik een paar maanden geleden voor 8 euro mijn droger weer werkend gekregen, dus ik hoop dat jullie me hiermee ook kunnen helpen.

groeten Marion
 
Er zit ook onder de kuip een bodem. Daar waar allen elektrische componenten zitten. Kijk of daar water is. Is dat zo, dan moet je naar de rubbers van de omwalspomp kijken. Misschien dat daar een gat in zit.
 
Daar onder heb ik gekeken (dat ijzeren frontje ervan af gehaald), het lijkt kurkdroog. Ehhhh, omwalspomp? Hoe ziet dat eruit :?:
 
Indien het P1 ledje knippert, betekent dit foutcode F3.
Foutcode F3 wil zeggen dat:
- onvoldoende snelle verwarming,
- verwarming defect,
- relais R2 op het Control Board defect,
- NTC temperatuurvoeler instabiel
- WI (water indicator) defect.

Probeer eerst eens de soda reingingsmethode.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan