Vaatwasser blijft vol staan met water

Status
Niet open voor verdere reacties.

BertPleizier

Vaste Beantwoorder
Hallo,

Sinds twee dagen loopt het afwaswater niet meer helemaal weg in mijn vaatwasser. Er blijft ondering ongeveer zo'n 4 liter water staan. De zeven zijn leeg en schoon.

Ik heb hem, toen ik dit merkte, aangezet en toen het wasprogramma weer klaar was bleek er iets meer water in te staan dan voorheen (wat dus betekent dat 90-95% van het gebruikte water wel is weggespoeld).

Het gaat om de volgende vaatwasser:
Merk: Siemens
E-nummer: SN 59650/02
FD-nummer: 7501 -65825

Wat is hier het probleem en hoe is dit (zelf) op te lossen?

Alvast bedankt!
 
Graag het E-nummer en merk. Haal het kapje eens van de pomp.Hier kun je vanaf de binnenkant bij met een torxschroevendraaier het schroefje verwijderen.


jan
 
Jan, het betreft hier een al wat oudere machine, waarvan de
pompven (helaas) niet via de filterbak is te bereiken.
Je zult dan ook de metalen plint van de machine moeten verwijderen
om bij de afvoerpomp te kunnen komen.
Deze zit aan de rechter voorzijde van de filterbak gemonteerd.
Mogelijk dat de rubber terugslagklep o.i.d. de pompgang blokkeert.
 
Henny je hebt helemaal gelijk. Heb de vraag niet goed gelezen. sorry. Sluit me dus aan bij jouw antwoord.
 
Aangezien het topic gesloten is (waarom??), hier het vervolg:

Twee weken geleden heb ik de vaatwasser even opengeschroefd, maar verder zag alles er goed uit. Bij het testen (voorspoelen) was het een enorme schuimpartij in de vaatwasser terwijl er geen tablet inzat.

Monteur gebeld en die zij toen hij langs kwam dat door de gigantische hoeveelheid schium het water niet goed weggepompt kon worden.

De vaatwasser hebben we 10-15 x laten voorspoelen tot het schuim weg was en nu is alles weer ok.

Vraag blijft alleen: hoe kan het dat de vaatwasser zo schuimt zonder tablet erin? De spullen die we gebruiken zijn onveranderd (geen ander merk tablet ofzo) en het galnsspoelreservoir is ook niet per ongeluk met dreft bijgevuld.
 
Elk topic gaat, als er 14 dagen niets mee gebeurt, automatisch op slot.

Ik heb je twee onderwerpen even samengevoegd en weer geopend.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan