Uitboren rookkanaal

Status
Niet open voor verdere reacties.
Alexh76 schreef:
Beste medeforummers...

Willen jullie de discussie over de 75mm afvoer s.v.p. bilateraal voeren? Ik wil alleen maar weten of er tips zijn om mijn oude rookkanaal te kunnen gaan gebruiken om een buis doorheen te laten zakken.

Alvast bedankt.

In feite zijn er al genoeg tips gegeven. Of deze succes kunnen hebben, hangt ook af van de aard van de cementklodders. Zitten ze er omdat de schoorsteen slecht is afgewerkt of zijn het klodders veroorzaakt door het knoeien met specie. In het laatste geval moeten ze makkelijk zijn te verwijderen.
De oplossing van Peter lijkt mij i.i.g. het proberen waard.

Ook de tip van GDelea is nuttig. Schoorsteenveegbedrijven hebben de beschikking over apparatuur om hardnekkig vastzittend roet te verwijderen dat met gewoon vegen niet loskomt. Even informeren bij zo'n bedrijf en je weet of het ook zou werken op cementklodders.

En anders kan je nog zoiets laten komen. Maar ik denk dat een sanibroyeur dan voordeliger is.

48952_betonboren1_1.jpg
 
Dat heeft niets met dit topic te maken, een zelfgemaakte boor telt niet mee, daar heeft TS niets aan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan