Toiletafvoer zonder kruipruimte

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo,

Ik heb onlangs een huis gekocht (bouwjaar 1968). Nu wil ik een toilet aanbrengen op de bovenverdieping. Op deze verdieping is nooit een toilet geweest. Ik heb al een idee om de afvoer netjes naar beneden te krijgen. Het probleem is echter dat er onder het huis geen kruipruimte zit.

Hoe moet ik de toiletafvoer aansluiten op de afvoer die onder het huis doorloopt?

Mvg. Govert
 
Kan de leiding niet naar buiten en dan aansluiten op het riool ?
 
Op het benedentoilet aansluiten zal niet zo makkelijk zijn. Het toilet heeft een afvoer die direct de vloer in gaat.

De afvoer buiten op de afvoer aansluiten lijkt me een goed idee. Dan moet ik wel door een paar muren heen en door het benedentoilet om de afvoer aan te leggen maar dat kan best netjes worden afgewerkt.

Het wordt hoe dan ook breken denk ik.

Als iemand nog suggesties heeft hoor ik het graag.

Bedankt
 
Een alterternatief is een composttoilet, die heeft ook alleen een dunne afvoer nodig.

Overigens ken ik niemand die er een heeft, maar ben wel benieuwd naar ervaringen.
Er zijn diverse sites over.

grtz
Henk
 
Ik heb geen kelderkast. Alleen een kast onder de trap. Daar lopen geen afvoeren.

Ik heb inmiddels wel tekeningen van het huis. Er loopt een afvoer van 110 mm van voor naar achter onder het huis. Met dunnere aftakkingen naar het toilet, de keuken en afvoer voor de wasmachine.
De dikke afvoer loopt zo'n 2 meter van de buitenste muur onder het hele huis door tot in de tuin. Daar ligt een mooie vloer op.

De enige manier om de vloer niet open te hoeven breken is denk ik om de afvoer helemaal naar buiten te leggen en daar de afvoer op te graven.

Zo'n broyeur is eigenlijk ook wel een goed idee. Dan ben ik in ieder geval snel klaar.
Had ik nog nooit van gehoord.
 
Zo'n vermaler maakt in de regel wel veel herrie en dat is niet bepaald leuk als je bijv. 's nachts naar het toilet gaat. Misschien dat je er aan went...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan