Slecht leeglopen bad en wastafel

Status
Niet open voor verdere reacties.
Beste mensen,

Onlangs - eind juni- hebben wij onze badkamer verbouwd. De afvoer van het bad en het wastafelmeubel zitten aangesloten op de afvoer van -voorheen- de wastafel. Het bad en de wastafel liepen altijd prima leeg.

Tot nu dan. Het loopt wel leeg maar heel langzaam. Ik heb de sifon van de wastafel reeds losgekoppeld in de hoop dat het een beluchtingsprobleem zou zijn. Dit bleek niet te helpen.

Er zit welliswaar geen ontlucthting op zolder. Hier staat de wasmachine en de de cv ketel welke de afvoer delen. Hier hebben wij nog geen afvoer problemen.

Ook de toillet en douche welke in de badkamer op de standpijp zijn aangesloten doen het prima.

Is het dan toch een beluchtingprobleem? Hoe kom ik hier achter?

Groet,

Otto
 
De afvoer van zowel bad als wastafel lopen standaard door de betonnen vloer naar de standleiding. De afvoer van het bad komt hier rechtstreeks op uit en de afvoer van de wastafel zit versprongen (er dus niet recht meer boven)

Vanaf juini tot een week terug werkte het prima
 
Borrelt het in de sifon van de wastafel of trekt deze leeg tijdens of na het weglopen van het badwater ?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan