Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Een nieuwe wastafel met sifon geplaatst. Ik ruik alleen rioollucht en wanneer ik de wc doortrek hoor ik het water duidelijk via de afvoer van de wastafel . Het lijkt me dat er iets niet goed zit met het waterniveau. Iemand die ziet wat ik verkeerd heb gedaan?
Ik hoor het water stromen. Ik noem dit met name omdat dit dus betekent dat er een open verbinding is vanaf het putje van de wastafel naar de afvoer. Normaal zou het water van de sifon hier tussen moeten zitten.... toch? Maar als ik vanaf deze zijkant kijk vraag ik me af of dat hier überhaupt kan