Schuifpui sluitstuk

Beste klussers,

Pas geleden een schuifpui laten plaatsen, model VG500 van een merk dat begint met een A (weet niet of ik het mag noemen).

Nu ben ik van plan er aan de linkerkant (zit vast, kan niet schuiven) een plissé hordeur tegen te monteren. Echter zitten er boven en onder twee afdekkapjes (“sluitstuk raildoorgang”) in de weg, waardoor de cassette er niet strak tegen aan kan. De afdekkapjes zijn dezelfde die ook aan de binnenkant zitten, op de rails. Aan de buitenkant zitten uiteraard geen rails.

Ik weet niet zeker of de kapjes een beluchtingsfunctie hebben, of dat ze er puur voor de afwerking op zitten.

Mijn vermoeden is het laatste omdat het vaste gedeelte sprekend lijkt op het schuifgedeelte, en dat de fabrikant waarschijnlijk standaardmodules gebruikt die ofwel vast ofwel als deur gebruikt kunnen worden, en waar de openingen voor de rails al vooraf ingefreesd zijn.

Is er iemand bekend met dit merk of systeem? Zijn de kapjes inderdaad voor de sier, en kan ik ze gewoon weghalen?

Alvast bedankt voor tips en aanwijzingen



IMG_2018 Large.jpeg
 
Het is niet zo dat het vaste deel en het schuivende deel zomaar uitwisselbaar zijn. De rollen zijn veel te duur om in beide delen te plaatsen.

Ieder pui wordt op maat gemaakt, dus die kapjes zullen een functie hebben.

Bij een zwarte pui valt het niet op, maar hier is het niet mooi.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan