Schuifpui 'deuren'

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik wil graag van twee delen uit een schuifpui vanelk 95cm breed, twee deuren maken als afsluiting van mijn overdekte teras.
Aangezien deze deuren redelijk zwaar zijn, vraag ik me af of dit wel mogelijk is en zo ja, wat voor soort scharnieren ik dan zou moeten gebruiken. Ik heb aan die langwerpige (wet helaas niet de juiste naam) gedacht, maar ben bang dat de bevestigingsbouten uit het kunsstof van de deuren zullen scheuren. Wie heeft voor mij een oplossing
 
Goede dag
ik begrijp dat het om kunststof deuren gaat dan ga ik er vanuit dat het mogelijk is.bij deze deuren zal het glas de deur haaks houden. maar als u een foto kan maken van het geheel en van het profiel aanzicht dan kunnen we wel wat verzinnen. nog 1 vraag draaien ze naar binnen of buiten.
 
Scharnieren voor kunststofdeurn gebruiken zou ik zggen.
Deze kun je gemakkelijk afstellen.

Deze scharnieren die op de deur komen worden bevestigd door het kuntstof in de metalen kokers.
 
Weet je zeker dat dat daar metalen kokers in zitten?
Het zijn nl panelen uit een schuifpui, dus waarschijnlijk niet gemaakt om als deur te functioren. Bovendien zijn de deuren redelijk zwaar dus vraag ik me af of dergelijke 'kleine' scharnieren de boel kunnen dragen.
 
Goede dag
waarschijnlijk zit er wel staal in dit doen ze ook in schuifpuien.
dan gaan er waarschijnlijk dr Hanh scharnieren op dit zijn goede scharnieren met veel stel mogelijkheden.
verder wacht ik toch de foto's af voor dat ik advies geef wat niet kan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan