Repareren voegen bij koud gelegde tegels badkamer

In mijn inloopdouche zijn de tegels koud gelegd en daarna gevoegd. Dit was 16 jaar geleden en nu zijn er lekkages die alleen terug te voeren zijn op lekkende voegen. Omdat de tegels koud gelegd zijn is het heel moeilijk te beoordelen waar de voegen lekken, en ook om oude voegen te verwijderen om nieuwe voegen te maken.
Ik denk dat het goed is om alle voegen opnieuw te doen. Oude voegen die nu nog goed zijn zouden immer binnenkort kunnen gaan lekken.
Hoe kan ik dit het beste aanpakken?
  • Met een mesje zo goed en kwaad als het kan bestaande voegen verwijderen en opnieuw voegen? Waar moet ik dan op letten?
  • Zijn er ook opties om de voegen te kitten of te coaten? Ik zie hier wel eens filmpjes van langskomen, maar ik weet niet hof dit ook echt (duurzaam) werkt.
  • Andere ideeën/ tips?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan