Remeha tzerra doet niets alleen fan vol gas

Hallo beste specialisten,

Iemand bekend met dit fenomeen?

Remeha Tzerra, 28 c Plus

Ketel doet helemaal niets, het enige dat er gebeurd is dat zodra je de stekker erin steekt gaat de fan voluit aan en daar blijft het bij. Non stop. Geen controle lampjes, geen spanning bij thermostaat uitgang (aan/uit thermostaat). Druk is goed, gasdruk ook, toestel is ontlucht. Zekering (op print bij connector "mains") is in orde. Ook de gesoldeerde zekering links onder op de print is in orde. Clixons lijken goed.

Lijkt alsof de 230 goed is maar de stuur spanning niet. Is het een geschakelde voeding op de hoofdprint?

Hopelijk kan iemand mij een zetje in de juiste richting geven?

Alvast enorm bedankt voor evt hulp.

Grt johan
 
Als je de stekker erin doet, dan gaan er helemaal geen lichtjes branden?
Wat gebeurd er als je de resetknop indrukt en blijft vasthouden?
 
De magneet klep is defect Volgens mij kan je die los bestellen, maar je moet de hele gasafstelling controleren en of de gasstraat nog juist werkt, niet iets voor een leek.
 
Oke duidelijk, dank voor deze toelichting. Dit is idd iets waar ik mn handen aan gaan branden.

Ik heb een monteur besteld met gasstraat en dit snel vergeten.

Allemaal enorm bedankt voor het meedenken en reageren, echt geweldig dit!
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan