Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Het korte stukje rechts er uit halen, dan eerst aan de linkerkant een stuk pas maken, gewoon 45 graden zagen, dan hoekje eruit zagen.
Dan een nieuw stuk rechts pas zagen., u komt nu een stukje tekort.
De stompe kanten moeten precies op de hoek van de lat aansluiten, aan de linkerkant is stukje dat eraf moet net zo groot als de lat dik is. rechts is die dus wat groter.
Maar de hoek van de plint kan niet verder de hoek in omdat ie tegen het stukje verticale kozijnlat komt wat precies in de hoek zit. Of ik begrijp je uitleg gewoon niet.
Als ik m wel in 1 van de hoeken leg, krijg je dit:
Maak eerst de linkerkant op maat, even de dikte van de lat aan de muur opmeten en dat stukje eraf zagen, dan weet je hoe het werkt en kun je de andere kant pas maken.
Juist, zo kan het maar je kunt de plint iets verder doorschuiven, de 45 graden hoek moet in de hoek komen, de linkse is nu te kort.
Dat stond in mijn eerste post al beschreven.