Onbeschermde electra installatie draden

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb net mijn laminaatvloer gesloopt en ik kom, tot mijn verbazing, onbeschermde electra installatie draden tegen.

Een (afgezaagd) pijpje steekt uit de vloer, de electra draden lopen over de vloer en verdwijnen in een muur.

Hoe moet ik de leiding beschermen? De vloer openhakken is we een hele grote klus!

95766_foto_2.jpg
 
Aan de kleuren te zien gaan ze naar een lamp op de verdieping eronder.Als tenminste de "knoeier"die dit heeft gedaan de juiste kleuren heeft aangehouden. Er zal toch niets anders op zitten dan de draad te volgen, deze los te maken, het buisje wat uit de vloer komt een stukje op te hakken en een slagvaste buis(hostalite) op de voer vast te maken tussen de isolatie die je er hebt zoals ik zag. Het is even werk maar dan is het wel een stuk veiliger.
 
Getver! :shock:

Misschien kun je de lamp van de ondergelegen verdieping anders voeden, bijvoorbeeld via platte buis op het plafond. Dan kan deze buis vervallen en hoef je ook geen sleuf o.i.d. uit te hakken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan