Niet helemaal strak gestuct.

Status
Niet open voor verdere reacties.
We hebben bij ons in de woonkamer zelf een deur dichtgemaakt en mijn man heeft hem zelf dicht gestuukt(voor de eerste keer)Maar er zaten wat oneffenheden in ,maar hij dacht dat hij dat wel weg kon schuren .Dus dat hed ie gedaan en het voelde alsof de oneffenheden eruit waren .Dus daarna gestructuurd met een fijne korrel .Maar nu zien we de oneffen heden er dwars door heen,en eigenlijk vinden we het wel jammer.Maar ik dacht misschien heeft iemand hier een idee of een oplossing ????Alvast bedankt!!
 
Even glad maken met f&f.
Vraag hiernaar bij de bouwmarkt of bouwmaterialenhandel.
 
Hier worden verder geen merknamen genoemd, bij de bouwmarkt weten ze wel wat het is.
 
Okee ik snap het .Maar kan ik dan alleen dat stuk doen waar het nodig is en dan daarna gewoon weer overheen structuren???
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan