Nefit proline HRC 24/CW4 aansluiten met honeywell t6 probleem

Goedendag, ik wil een honeywell t6 op mijn nefit ketel aansluiten. Alles volgens de stappen gedaan alleen krijg ik geen response naar de ketel. Bij vraag om te verwarmen stuurt het de ketel niet aan. Wie kan mij helpen.



IMG_2684.jpeg

IMG_2683.jpeg
 
  • Waarschuwing
    Klusidee
    Waarschuwing
  • thermostaat aansluiting veranderen onder de ketel van het oranje blokje naar het groene blokje.
    Het oranje blokje is alleen voor nefit thermostaten, de groene is voor aan uit thermostaten
     
    had al ik ook al geprobeerd. Ik ga het morgen nog is proberen en het even aankijken wat er gebeurd. Bedankt voor de reactie.
     
    Thermostaat zelf ook wel op T & T aangesloten ?

    Gateway krijgt wel stroom?
    Brandt de Led? Welke kleur?

    Knopje op gateway/ketelmodule moet er ook voor zorgen dat de ketel aan gaat. Overrule je de thermostaat.
     
    Tussen de thermostaat en de witte module gaat het goed. Beide lampjes branden groen. Alleen lijkt het erop of de ketel het niet begrijpt dat die aan moet.
     

    Login

    Je wachtwoord vergeten?
    Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
    or Log in via
    Back
    Bovenaan Onderaan