Lawaai van bovenburen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hallo mannen!

Ik zit in hetzelfde schuitje als happymonday. Ik heb namelijk ook een appartement uit 1940. Dat geval heeft een houten vloer en ik wordt gek van mijn bovenburen, een van die kinders heeft een hondje en daar gaat ie ook nog spelen met dat beest in huis!! Ik hoor geen radio of praatgeluiden maar het dreunen maakt me gek. Mijn lampen trillen er helemaal van, gelukkig woon ik er nog niet in.

Ik vroeg een aannemer om hulp, en ik kreeg een nota van rond de 4000 euro om een los plafond in te hangen, daar heb ik geen zin in :shock:

Ik dacht namelijk houten latten aan de balken te monteren en ertussen iso spul te doen dat ik vandaag bij de bouwmarkt zag, en dan gewoon af te dichten met gipsplaat. Hoeveel geluidsvermindering krijg ik daarvan? Als het met 50% verminderd kan worden ben ik al blij.


Topic gesplitst, topic kapen is niet toegestaan, lees de forumregels, mod.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan