Isoleren borstwering van kunststof kozijn.

Hoi.

Ik wil deze onderzijde isoleren. Via internet al meerder methodes gelezen. Kan ik het beste pirplaten rechtstreeks tegen het kunststof plaatsen, of eerst een soort houten frame ervoor bouwen en een luchtventilatie schacht overhouden van 2 cm? Ik kan ze niet openmaken, vandaar dat ik het ervoor wil fixen. Zowel de platen als de houten balk eronder mag worden meegenomen.

Alle tips en extra info is welkom! Het is de eerste keer dat ik aan de slag ga met isoleren.



tempImageZ4KgFq.png
 
Een ventilatie spouw heeft alleen echt zin als die echt geventileerd wordt met buiten lucht, dan zou je dus gaten moeten boren en dat is vast niet de bedoeling.

Dit is wel een lastige want het kunststof kozijn zal zo goed als dampdicht zijn.
Maar met glaswol en klimaatfolie schiet niet echt op.

Hoe zit het kozijn precies in elkaar?
Die platen, zijn dat alleen enkele platen zonder een vorm van isolatie?
Dan zou ik er wel ventilatie in maken en een kleine spouw maken.

Is het huur of koop en mag je aanpassingen maken of is het kozijn van de VVE?

Als die platen een kleine beetje damp doorlaten, dan kan je er wel PIR tegenaan zetten en de naden en randen goed dampdicht afwerken. Dat uitzoeken kan veel gedoe schelen.
 
Hoi,

Dankjewel voor je snelle antwoord! Het is koop en ik mag aan de binnenkant ermee doen, wat ik wil, buitenkant niet. Ik durf niet te zegen of er iets van isolatie al inzit. Momenteel is het plan inderdaad alles vanuitbinnen goed afkitten, pirplaten er tegen en dan ook weer alles goed dichten en afwerken met een MDF plaat.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan