Kookgroep 2P 2N voor twee afzonderlijke groepen gebruiken.

Goedemorgen,
In de schuur zit een 3-fase aansluiting. Ik wil hier twee 1-fase groepen bijplaatsen voor extra stroom aansluitingen in de tuin. Ik heb nog een kookgroep aardlekautomaat liggen (2P 2N; B16 30 mA).
Kan ik deze gebruiken voor de twee afzonderlijke 1-fase groepen?
Idee is om er ook twee verschillende fasedraden op aan te sluiten (grijs en bruin).
Ik heb de kookgroep aardlekautomaat doorgemeten en er is geen verbinding tussen de afzonderlijke delen. Eventueel zou ik de gekoppelde mechanische hefboom kunnen verwijderen.
Kortom het lijkt mij te kunnen, of mis ik hier iets?
groet,
Hendrik
 
Vaak is een kookgroep ook alleen maar de verbinding tussen de 2 afzonderlijke eindgroepen.
Voor de rest zijn het gewoon 2 afzonderlijke eindgroepen.
 
Daar wilde ik eigenlijk niets aan veranderen. Hoofdzekering is 3x 25; aardlekautomaat naar schuur is 3x 20; Hieronder zitten nu al groepen van 16 (1x kracht en 2x 1 fase aardlekautomaten). Niet helemaal netjes volgens de 1,6 regel, maar zo zat het al toen we huis kochten en heeft tot nu toe geen problemen gegeven. De meterkast schuurgroep is er nog nooit uitgesprongen als er een automaat in de schuur uitvloog. De totale belasting is ook erg klein.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.920
Berichten
1.040.550
Leden
111.949
Nieuwste lid
wouterTBS
Back
Bovenaan Onderaan