Inbouwreservoir toilet aansluiten op 75 mm standleiding

117689_IMG_0884_1.jpg

Ik was van plan om de afvoer van het inbouwreservoir aan te sluiten op de 75 mm standleiding. Boven het expansiestuk afzagen en een t-stuk ertussen.
Op de plek waar het toilet stond, komt een douchebak van 120x80, waarvan de afvoer in de oude toiletafvoer gaat.

Kan dat zoals ik het heb bedacht, of gaat er dan iets niet goed?

Hartelijk dank voor jullie reacties!
Peter.
 
Nee, dat gaat niet goed, 110 mm is de normaalste maat hiervoor.
Alleen met een sanibroyeur is het wel mogelijk.
 
Bedankt Jan voor je reactie.

Dus als ik met 110 vanaf het reservoir, een T -stuk in de hoek met 70 omhoog voor de standleiding en met bocht 110 langs de rechtse muur, dan aansluiten op leiding naar beneden, moet het goedkomen?
117689_WP_20170802_19_30_47_Pro_1.jpg
 
Ik zou het risico met 90 mm niet willen lopen, met een leiding zonder bochten zou het misschien kunnen maar in deze situatie is het link.

@Peter Huijser,
zoals u de leiding wilt leggen kan het prima.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via