Ik denk dat er energie bij mij word afgetapt

Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik betaal per maand een vast bedrag van 175 euro. De jaarafrekening is binnengekomen en wat ik bij moet betalen is 823 voor een halfjaar. Nu is mijn nieuwe bedrag 220 euro per maand en we leven met zn 2en
 
Zijn de meterstanden opgenomen of geschat? Heb je je verbruik bijgehouden en de jaar afrekening goed gecontroleerd? Toevallig recentelijk een (af)wasmachine/oven aangeschaft?.
Als je al je groepen in de meterkast uitschakeld en de meter staat stil is er denk ik geen rede om aan te nemen dat derden je stroom aftappen.
 
Van vorig jaar zijn geschat en dit jaar is opgenomen. Ik heb het verbruik niet bijgehouden en de jaarafrekening heb ik 10 x na gelezen. We hebben wel een over en een wasmachine. En hoe kan ik al die groepen uitzetten zijn dat echt al die schakelaars?
 
Vorig jaar laag geschat misschien en dus nu bijbetalen. Je kan ook verzoeken het maandbedrag te verlagen, uiteraard met het risico dat je vogend jaar weer moet bijbetalen. Hou verder je verbruik eens een tijdje bij, zodoende krijg je meer inzicht in je daadwerkelijke verbruik
 
Was is het gas- een electriciteitsverbruik?

We hebben het wel over het electriciteitsverbruik, maar misschien zit 't 'm in het gas?
 
220 euro is niks mis mee. Als je voorschot laag is ingeschat en je verbruik is normaal dan kom je nou eenmaal aan het bijbetalen. Ik moest ruim 1200 euro bijbetalen, omdat mijn verbruik was bepaald op basis van de situatie tijdens verbouwing.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan