Glas uit jaren 30 deur vervangen

Ik ben een deur aan het opknappen en dacht even het glas te verwijderen. Echter lijkt het glas anders in de sponning te hangen dan ik had vermoed. Ik dacht met een glaslat te maken te hebben maar het lijkt meer op een massieve lat. Voordat ik de boel verder molesteer, heeft iemand een tip hoe dit soort glas te verwijderen?

Ik zie geen spijkers en geen naden, behalve op de kopse kant van de lat tegen de deur aan.

foto deur 1.jpg
foto deur 2.jpg
 
Schuur eerst de kant waar je bezig bent volledig kaal. Nagels kunnen diep verzonken zijn en naden zo te zien zijn flink dichtgeverfd/ gelijmd.
 
Dank voor de tip, het zit helemaal vast geschilderd (100 jaar verf) en de lat is eigenlijk niet goed te zien want het lijkt een geheel. Maar hij zit inderdaad aan de andere kant. Ik kan weer verder, top.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan