Geberit aansluiting

Goedendag,

Ik ben bezig met mijn toiletrenovatie en nu heb ik een UP320 reservoir van Geberit aangeschaft. Tot zover ging alles op rolletjes, echter nu ben ik bij de wateraansluiting aangekomen en weet ik niet hoe deze aangesloten dient te worden. Ik heb een 12mm koper aansluiting. Hoe sluit ik deze aan op de hoekstopkraan in het Geberit reservoir. (de 12mm lijkt te klein te zijn)

Ik heb de andere onderwerpen hierover al bestudeerd, maar het is me nog niet helemaal duidelijk.

Alvast dank:)

Groet,

Jeroen
 
Er zijn verschillende installatie manieren solderen, persen, knellen maar de aan sluiting is 1/2".
Er zijn speciale aan sluit koppeling daar voor zie hier.
 
Bedankt Henk, hier kan ik mee vooruit. Meteen nog een vraag, omdat ik mijn reservoir iets verhoogd heb is de pijp met bocht PE90 iets te kort om in het meegeleverde manchet te passen.. ik weet niet of dit een bekend probleem is, maar ben wel op zoek naar een oplossing... of is de oplossing gewoon een verlengd bochtstuk bestellen?
 
Ik weet niet hoe je aan sluiting nu zit anders verleng je de afvoer je moet dan een sok met manchet plaatsen.
Plaats anders even een situatie foto.
 
5FFC4E8F-7BC4-4D43-B0DC-700F41EE3AA9.png
Ik weet niet of je het zo goed kan zien?
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan