Franke heetwaterkraan lekt nog na vervangen binnenwerk

Zojuist binnenwerk vervangen Franke kokendwaterkraan maar hij lekt nog steeds bij de uitloop.Wat doe ik niet goed?
De linker knop heb ik gedemonteerd om het binnenwerk te vervangen. Kan de rechter knop/handel er ook af en moet daar iets mee gebeuren?



IMG_1520.jpeg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Je kraan kan ook een lagedruk kraan zijn.

Hoe werkt een lage druk kraan?​

Een lage druk kraan werkt altijd in samenwerking met een drukloze boiler. De boiler staat hierbij niet direct aangesloten op de waterleiding en de uitloop van de kraan is hierbij altijd open, zodat het stoom dat vrij komt bij het verwarmen altijd weg kan via de kraan. In de praktijk merk je hier weinig van omdat het water ‘onderweg’ weer afkoelt. Dit neemt niet weg dat er soms een druppeltje uit de kraan kan komen tijdens het verwarmen van het water.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan