Elektrishe boiler wil niet vlug leeg

Status
Niet open voor verdere reacties.
200 l gaat er niet meteen uit,zelfs niet met de invoer los.
Erger wordt het nog wanneer de koper leiding(input) loskomt aan de solduur.
4 biconen gebruikt men aan de boiler,de oude leiding is gesoldeerd en zit deels in de beton.
Maar het water komt langzaam uit de boiler,ik heb zefs 1 bar presslucht op een kraantje gezet met warm open voor de beluchting.
Een simpele klus wordt snel kloswerk.
 
4 Knelkoppelingen gebruikt aan de boiler.De oude bestaande koperen leidingen warm/koud zijn gesoldeerd.
Ik heb ooit eens meegeholpen om zo'n soldering te herstelling.De stoom blaast gewoon terug een fit.Kranen mogen dan openstaan,Echte brol!
 
Topic opgeschoond, jullie willen graag serieus genomen worden, neem dan een ander ook serieus ook al is de vraagstelling niet duidelijk.

@ Sjarel: Wilt u de vraag wat duidelijker omschrijven en een foto erbij maakt het nog duidelijker.
 
Ik denk dat de boiler vol roest zit.Dus de blauwe kant,'t laagste buisje is vrij van de veiligheidsgroep.
Toch loopt het water er traag uit.Via 1 warmwaterkraan geef ik zelfs 1 bar luchtdruk voor beluchting.
Hoe kan dat?
95485_boiler_aftappen_1.jpg
 
Als de boiler vol roest zit zal het niet gemakkelijk zijn dat er uit te krijgen, misschien helpt doorspoelen vanaf de warme kant.
Als u hard water hebt kan er ook kalk in zitten, zelfde probleem.

Is er geen installatiebedrijf in de buurt dat ervaring heeft met zo'n probleem ?
 
Boiler ligt eindelijk buiten.Na losschroeven warmwaterkant kwam daar nog 100 l uit.
Er wordt een nwe veiligheidsgroep gekocht,dunnere aansluitingen en het kleine kraantje draait zot(functie?).
Ik kan een electrisch app lenen om Cu press koppelingen te plaatsen.Nog wat flexibels en geen geknoei meer met de bicone .
 
Off topic

Gewoon even kijken op iemands profiel in het buitenland word andere benamingen toegepast.
 
Sjarel komt uit België.
Wat een bicone is weet ik niet, kon ik niet vinden maar ik gok op een knelkoppeling.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan