Elektra in schuur werkt alleen als het licht aan is

Hoi!

Wij hebben onlangs een huis gekocht waarbij een grote schuur zat. De vorige bewoner had daar een hele werkplaats met de meest uiteenlopende apparatuur.

Nu komen wij erachter, omdat we een vriezer in de schuur willen plaatsen, dat de elektriciteit op de stopcontacten alleen werkt als het licht in de schuur aan is. Met een vriezer is dat natuurlijk niet erg handig.

Hoe fixen wij dit, zodat dit los van elkaar staat?
Op zich ben ik best handig met elektra, maar dit probleem kan ik ook nergens echt duidelijk vinden en komt me ook niet bekend voor.
 
Dan heb je in ieder geval vaste spanning in de schuur. Dat is mooi, dan zou het simpel op te lossen moeten zijn.

Hoe precies dat is lastig te zeggen zonder de installatie te kennen. Je zult dit waarschijnlijk in een lasdoos of kabeldoos moeten zoeken.

Is alles opbouw? Dan zouden een paar foto's al meer duidelijkheid geven.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Forum statistieken

Onderwerpen
157.920
Berichten
1.040.550
Leden
111.949
Nieuwste lid
wouterTBS
Back
Bovenaan Onderaan