Draaiknop overloop bad

Wij hebben een whirlpool van Riho cosmos. Nu is de knop van de overloop afgebroken. Heeft iemand een idee waar deze te koop is. Navraag bij Riho heeft niets opgeleverd.
Alvast bedankt.
116851_image_1.jpg


vrijwel identieke foto weggehaald, voegde niets extra toe, (mod)
 
In die knop zit een schoefje kan gewoon weer vast gedraaid worden.

Zo niet plaats even een foto van die knop.
 
Maar de bedieningstift zit in de overloop dus hij leek veel op die type waarvan de knop van metaal was dus vandaar.

Kijk even hier tussen klik hier
 
Zou ik ook een knop van een ander merk kunnen kopen, of past dat niet? Bedankt trouwens voor je snelle reactie.
 
Het geheel lijkt sterk op de Viega knop. Kost geloof ik € 15,-. In sanitairwinkels hebben ze deze wel liggen.

Boor een dun gaatje in de afgebroken stift die nog in het bad zit, draai er een schroef in en trek het afgebroken stuk er met de schroef uit.
 
Als die pen van metaal is gewoon laten zitten

er zijn losse knoppen met een schroefje die dan op het metalen stift kan plaatsen

zie hier

of je meet de pin op en neemt de knop mee naar een sanitairspecialist.
 
Inderdaad die metalen pen laten zitten, die kun je er niet uithalen bij dit type.
De knop schuift hier op.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan