Dak verhogen wat is de beste manier?

Ik wil mijn dak van de carport in de achtertuin verhogen. het is nu 2 meter en wil het naar 3 meter hoogte brengen om er een hefbrug onder te kunnen plaatsen. ik las dat je tot 3 meter hoogte vergunning vrij mag bouwen
graag advies over hoe dit het beste aan te pakken?



IMG_8695[1].JPG

IMG_8696[1].JPG
 
Schroefstempels eronder. En zeker op alle hoeken diagonaal schoren met spanbanden welke je steeds iets losser zet bij het klimmen van het dak. Net zolang totdat je de kolommen kunt vervangen.
 
Inderdaad ik zag het. alleen kan je met schroefstempels een dak een meter omhoog opschroeven? er zitten gaten in waar een pen door moet . is dit niet enkel voor de gewenste hoogte in te stellen?? ik moet dus iets hebben waarmee ik het dak een meter de lucht in kan lichten.
 
Ok dus de stempels kan je makkelijk een meter omhoog schroeven? opnieuw opbouwen hoeft denk ik niet . het dag weegt ook niet al te zwaar. als we het naar boven kunnen opschroeven met stempels is dat makkelijker
 
Ok leg uit. hoe werkt dat door wisselen dan precies? de stempels kosten maar 7 euro per week dus kan er wel 6 huren ook maar moet wel precies weten of ze heel ver op te draaien zijn en hoe je er een dak mee kan lichten.
 
Als je niet verder kun met uitdraaien, zet je de reserve stempel eronder welke ingedraaid en op de nieuwe positie geborgd is. Door deze op te draaien komt de eerste weer vrij, die verstel je weer etc.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan