Condenswater CV ketel horen vallen

Wij horen het condenswater van de cv-ketel druppelen in de afvoer die van zolder via de eerste verdieping en de begane grond naar de kruipruimte loopt. Deze afvoer bevindt zich achter een van onze keukenkasten. De cv-ketel staat op zolder.

Op dit moment horen we constant een druppelend geluid zodra de verwarming aanstaat of de ketel aanslaat, vooral in de winterperiode.

Als iemand onder de douche staat, ervaren we geen hinder van het stromende water, maar je hoort dan wel het druppelende geluid van het condenswater. Als de wasmachine aan staat, horen we wel het water wat weglopen, maar ook dan druppelt het wat na.

Wij hebben de afvoer in de woonkamer niet goed geïsoleerd. Dit kunnen we isoleren, maar zijn we zijn bang dat dat niet voldoende gaat zijn. En wat ook goed is om te weten, is dat we net onder onze betonnen vloer, in de kruipruimte, een bochtje hebben moeten maken ivm de fundering van de vloer wat niet weggehaald kon worden.
Hebben jullie tips om dit geluid te verminderen?



28984823-7933-4427-b6da-68e0187a3ce6.jpeg

c2e84415-191f-47d8-97c1-80d8668694d3.jpeg
 
Het condens gedrup kan je onderbreken.
Er is wel iets te maken waarbij een bak langzaam vol druppelt, zichzelf leegt en reset om weer vol te druppelen.

Een condenswaterpomp is ook een optie.
 

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan