AWB ThermoElegance Advance knippert zonder foutmelding

Status
Niet open voor verdere reacties.
AWB-deskundigen,

Op onze ThermoElegance Advance 4 a/1 sinds een aantal dagen knippert het display met linksboven een kegel met streepje erdoorheen, een 2-cijferig getal in het midden.
de ketel werkt overigens goed
Wanneer ik vervolgens de ketel reset komt het knipperen gewoon terug.

Alvast bedankt voor eventuele reacties!!

vr. groet,
 
Bijvullen, De druk komt op een bijna te lage stand en zal hoger moeten voor hij zometeen echt te laag is en de ketel uitvalt.

Druk bijvullen tussen de 1,5 tot 2,0 Bar.
 
Dank voor uw reactie
ben evenwel bang dat er toch iets anders speelt.
De druk stond op 2,4 en heb ik nu opgevoerd naar even boven 4 ato.
Het knipperen blijft met inbegrip van het icoontje van de verwarming
ra-ra
 
Inderdaad zsm weer op max 2bar zetten.

Wel vreemd want het beschreven symbool [waterdruppel met schuine streep erdoor] is wel degelijk de aanduiding voor een te lage waterstand.
Misschien een softwarefout of toch een gare druksensor al zou de ketel het dan eigenlijk niet mogen doen.
 
Misschien is er een verstoring door de vloerverwarming's eenheid waarvan de pomp enige tijd terug werd vervangen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Login

Je wachtwoord vergeten?
Heb je problemen met wachtwoorden of reset, stuur een mailtje naar info a p e n staartje klusidee nl Nog niet geregistreerd? Registreer nu
or Log in via
Back
Bovenaan Onderaan