Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hoi!
Ik wil mijn ATTEMA Click-mate NXT uitbreiden met een aardlekautomaat. Ik zie echter dat mijn aansluitblokken behoorlijk vol zitten. Met name bij de 0 (blauw) heb ik helemaal geen ruimte meer. Iemand een tip hoe ik die ruimte kan creëren of toevoegen?
Kleine aanvulling, ik zie mogelijk nog twee opties. Nav dezelfde vraag op dit forum een lange tijd geleden, kreeg ik de tip om door te lussen vanaf de kookgroep. Dit is echter een B16 en de aardlekautomaat die erbij moet, is een B20. Kan dat zomaar?
Een andere optie die ik nu pas zie, is extra verdeelblokken op de bovenste rail van de kast. Moet ik die verdeelblokken voeden vanaf de hoofdschakelaar, of mag ik doorlussen van de bestaande verdeelblokken?